ماشین مازراتی لوانته چراغ چشمک زن

 شرکت خودروسازی مازراتی در ماه دسامبر سال هزار و نهصد و چهارده پا به عرصه خودروسازی گذاشت . آلفیری، بیندو، کارلو، اتوره و ارنستو چهار برادر مازراتی بودن که ایده اصلی تاسیس کارخانه مازراتی را در ذهن خود پرورش دادند . شرکت خودروسازی دیاتو اولین کارخانه ای بود که برادران مازراتی در سال‌های نخست قرن بیستم فعالیت کاری خود را در آغاز نمودند . برادران مازراتی در آن زمان خودروهای مسابقه‌ای دو لیتری را ایده پردازی میکردند که ایده ای اصلی طراحی این خوددروها بر دوش آلفیری ، بیندو و ارنستو برای گروه خودروسازی دیاتو بود که این امر باعث قهرمانی در مسابقات اتومبیل‌رانی گرند پریکس شد .

ماشین مازراتی لوانته چراغ چشمک زن 

در سال هزار و نهصد و ببیست و شش شرکت خودروسازی دیاتو تولید خودروهای مسابقه‌ای خود را تا حد زیادی محدود کرد و این امر موجب جدایی برادران مازراتی از این شرکت شد . بعد از این اتفاق آنها به فکر راه اندازی و تاسیس شرکت خود به نام مازراتی تمرکز ویژه ای داشتند . این نکته را هم فراموش نکنید که فعالیت آن‌ها به ساخت خودروهای چهار و شش و هشت و شانزده سیلندر و همچنین خودروهای مسابقه‌ای و شرکت در مسابقات اتومبیل‌رانی محدود میشده است .

سال هزار و نهصد و نود و هفت رهبری گروه خودروسازی مازراتی به فیات اتومبیلز واگذار گردید و این شرکت نیز 50 % درصد از سهام مازراتی را به شرکت فراری فروخت . هر چند که بخشی از سهام فراری نیز در اختیار فیات اتومبیلز قرار دارد و در مجموع همه این شرکت‌ ها زیر رهبری شرکت فیات قرار دارد . از آن پس شرکت مازراتی دست به تولیدات محبوب‌تر و موفق‌تری زد و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های تحت کنترل استلانتیس به تولید خودرو مشغول است .

ماشین مازراتی لوانته چراغ چشمک زن

 ویژگی ماشین مازراتی لوانته چراغ چشمک زن (KINGS TOY-5168) آبی 


طراحی داخل و بیرون این ماشین به قدری دقیق است که به راحتی نمیتوان تفاوتی با مدل اصلی و واقعی آن پیدا کرد . ترکیب رنگ نوک آبی استفاده شده در این محصول زیبای آن را چندین برابر کرده است . طراحی دو درب بازشو جلو این ماشین به همراه موزیکال چراغدار بودن از ویژگی های جالب این اسباب بازی است .

جنس این ماشین از فلز میباشد . حرکت این ماشین بصورت عقب کش است . به این معنی که با کشیدن به سمت عقب و رها کردن به سمت جلو حرکت میکند . مقیاس این اسباب بازی یک به سی و هشت است . یعنی این محصول سی و هشت برابر از مدل اصلی خود کوچکتر است .

ابعاد این ماشین : طول : 12 سانتی متر ، عرض : 4 سانتی متر ، ارتفاع : 3 سانتی متر و وزن : 91 گرم است .

 این محصول بعلت داشتن اجزاء جداشونده برای کودکان زیر سه سال خطرناک میباشد .