بهترین تعمیرگاه تخصصی ماشین خارجی
بهترین تعمیرگاه تخصصی ماشین خارجی

داشتن خودرو یکی از دغدغه های امروزی است و می توان گفت این یکی از مهمترین ابزارهایی است که افراد را به خود وابسته می کند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خودروی شما دچار مشکل شده و مجبور شوید چند روزی را بدون ماشین سپری کنید.

بهترین تعمیرگاه تخصصی ماشین خارجی

در این مدت که خودرو در تعمیرگاه خودروهای خارجی است، به اهمیت خودرو و تاثیر آن بر زندگی خود پی خواهید برد. از جمله این اثرات می توان به سختی ها، خستگی و هزینه های اضافی صاحب خودرو اشاره کرد. می توانید به تعمیرگاه مراجعه کنید و پس از تعمیر خودرو متوجه می شوید که مشکل قبلی همچنان وجود دارد و حل نشده است. در این مواقع باید دوباره به تعمیرگاه خودروهای خارجی مراجعه کنید و دوباره همان مسیر را طی کنید و حتی هزینه قبلی را پرداخت کنید.

بهترین تعمیرگاه تخصصی ماشین خارجی

از این روز به صاحبان خودروهای خارجی توصیه می شود برای تعمیر خودروهای ژاپنی خود به تعمیرگاه های تخصصی خودروهای خارجی مراجعه کنند. زیرا ساخت خودروهای خارجی به تخصص و دانش بیشتری نسبت به خودروهای ایرانی نیاز دارد.

خدمات سرویس‌های دوره‌ای در تعمیرگاه تخصصی خودرو‌های خارجی

تعمیر تخصصی خودروهای ژاپنی و خارجی ، خدمات بررسی، عیب یابی، تعویض و تعمیر موارد زیر می‌باشد را درتعمیرگاها ارائه می‌دهد:

تعویض روغن موتور، ترمز، گیربکس و روغن هیدرولیک

تعویض فیلتر روغن و مایعات

عیب یابی صفحه دیسک

عوض کردن مایع خنک کننده و بررسی شلنگ آن

تست چراغ ها و تنظیم آن ها

بررسی لنت ها و دیسک ترمز و تعویض آن‌ها

بررسی عملکرد برف پاک کن‌ها

کنترل وضعیت سیستم الکتریکی و باطری خودرو

بررسی و در صورت نیاز، تعویض لاستیک‌ها در زمان صاف شدنشان و بالانس کردن لاستیک‌ها

گریس زدن به قطعاتی که اصطکاک پیدا کردند

بررسی وضعیت صندلی‌ها

بررسی جلوبندی خودرو

شما می‌توانید جهت چک آپ خودرو خارجیتان، به مجموعه تعمیرگاه مراجعه نموده، متخصصان قوی ، در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در خصوص موارد بالا، اقدام به تعمیر حرفه‌ای آن می‌کنند.

سرویس اصلی در تعمیر خودروهای زاپنی

در تعمیرگاه تخصصی خودرو‌های خارجی و تعمیر خودرو های ژاپنی، علاوه بر سرویس کلی و سریس دوره‌ای که پیش‌تر به آن‌ها اشاره شد، باید سرویس اصلی هم ارائه شود. این سرویس تقریبا مشابه سرویس کامل خودرو می‌باشد، به همین علت برخی از تعمیرگاه‌ها فقط سرویس کامل را ارائه می‌دهند، اما تعمیرگاه تخصصی  به ارائه سرویس اصلی خودرو هم می‌پردازد.

این سرویس، شامل مواردی است که در یک سرویس کامل ارائه می‌شود، که علاوه بر آنها تعویض شمع خودرو و تعویض قطعاتی از خودرو که در معرض استهلاک می‌باشند را هم  شامل می‌شود.

صافکاری:

تعمیر انواع سپر ماشین، به صورت تخصصی

صافکاری کاملا تخصصی بدنه ماشین، بدون رنگ و با استفاده از تجهیزات مخصوص

نقاشی و رنگ کاری:

پس از اینکه صافکاری بدنه ماشین انجام شد، شروع به رنگ کاری یا همان نقاشی بدنه ماشین، با استفاده از اتاق های مخصوص می‌کنیم.

با استفاده از یک سری اتاق های رنگ مخصوص، رنگ کاری بدنه ماشین شروع می‌شود؛ تمامی مراحل رنگ کاری و تعمیر خودرو های ژاپنی زیر نظر کارشناس مربوطه انجام می‌شود.

واکس کاری بدنه و سرامیک کردن خودرو

نقاشی و رنگ کاری بدنه ماشین، به صورت فابریک

مات کردن بدنه خودرو به صورت 3D

رنگ کردن رینگ های خودرو

قلم گیری به صورت لیسه ای