چاپ
دسته: blog
بازدید: 571
تشخیص لوازم یدکی اصل

تشخیص لوازم یدکی اصل ، در عصر حاضر با توجه به افزایش قیمت قطعات یدکی خودرو، خرید قطعات اصلی و کارآمد از گذشته نیز پر اهمیت تر شده است.

از این رو بسیاری از مصرف کنندگان، توجه ویژه ای را به اصالت قطعات و لوازم یدکی خودرو معطوف کرده اند. نبود استاندارد مشخص، کیفیت پایین قطعات یدکی تقلبی، قیمت ها نا متناسب و البته اقدام به کپی برداری از برندهای مشهور توسط شرکت های متفرقه باعث شده تا نیاز به راهکاری برای تشخیص قطعات اصلی از تقلبی، بیشتر از همیشه احساس شود. ما در این مقاله سعی داریم با ارائه راهکارهایی بتوانیم به تشخیص دقیق تر و مطمئن تر قطعات یدکی اصلی و تقلبی کمک کنند.
• نشان استاندارد
• هولوگرام رسمی شرکت
• رنگ بسته بندی
• کیفیت ظاهری قطعه
• دریافت فاکتور از فروشنده
• بررسی بارکد
• بررسی کد شبنم

 

لوازم یدکی مرسدس بنز


کمپانی مرسدس بنز برای اولین بار در سال 1920 میلادی، در منطقه زیندل فنگدن آلمان پایه گذاری شد. این کمپانی همیشه سعی کرده است که خودرو هایی با کیفیت بالا به بازارهای جهانی عرضه کند. اتومبیل های مرسدس بنز در ایران بسیار شناخته شده هستند و واردات این این خودرو به کشور، بیش از نیم قرن است که با موفقیت انجام شده است. به دلیل استفاده از مواد اولیه، با کیفیت و همینطور پیچیدگی منحصر به فرد لوازم یدکی مرسدس بنز، معمولا لوازم یدکی این خودرو ها از قیمت بالاتری نسبت لوازم یدکی خودروهای دیگر دارند. گران قیمت بودن تعمیر و لوازم یدکی خودروهای مرسدس بنز به دلیل کیفیت بالای آن ها است و البته واردات محدود، لوازم یدکی خودروهای لوکس و خاص این کمپانی مانند خودروهای کلاس S یکی دیگر از عوامل بالا رفتن قیمت لوازم یدکی مرسدس بنز در ایران است. جوشکاری قطعات اصلی از کیفیت و دقت بالایی برخوردار است و همینطور با اعمال فشار و یا ضربه کم نمی شکند. درحالی که لوازم یدکی های تقلبی معمولا جوشکاری با دقت انجام نمی شود؛ بنابراین نوع جوشکاری یکی از راهکار برای تشخیص لوازم یدکی اصل و تقلبی از یک دیگر است. بسیار از مشتریان قطعه تقلبی را به اسم قطعه اصلی و حتی با قیمت بالا خریداری می کنند ولی پس از مدتی استفاده متوجه کیفیت پایین آن می شوند.

 

لوازم استوک خودرو


یکی از مشکلاتی که دارندگان خودروهای مرسدس بنز و بی ام و همیشه با آن دسته و پنجه نرم می کنند، تامین و تهبه لوازم یدکی اصل و با کیفیت اتومبیل های لوکس آلمانی خود است. به دلیل نبود نمایندگی های معتبر در کشور، شاهد گسترش لوازم یدکی های بی کیفیت و تقلبی و البته گران قیمت در بازار لوازم یدکی هستیم. معمولا لوازم یدکی بی ام و را می توان به صورت اصل و آکبند در بازار لوازم یدکی خودروهای لوکس کشور پیدا کرد. اما به دلیل قیمت بالای برخی از لوازم یدکی بی ام و، متاسفانه خیلی وقت ها شاهد این هستیم که، دارندگان خودروهای بی ام و ترجیح می دهند که از لوازم یدکی استوک یا در واقع دست دوم استفاده کنند. تعمیر و تعویض قطعات و لوازم یدکی بی ام و، باید زمان و هزینه نسبتا بالایی برای تعمیر و تعویض قطعات خودرو خود صرف کنند. چراغ استوک یکی از قطعات مهم برای هر خودرویی می باشد.