چاپ
دسته: blog
بازدید: 410
تفاوت خودرو بر معمولی با خودرو بر مکانیزه چیست؟

تفاوت خودرو بر معمولی با خودرو بر مکانیزه چیست؟ ، نوع جدیدی از وسایل مربوط به حمل و نقل اتومبیل، خودرو بر مکانیزه می باشد که تفاوتی با خودرو بر های معمولی که اغلب در گوشه و کنار شهر دیده اید دارد و این تفاوت این است که خودرو بر مکانیزه امکان زاویه کفی حمل بار بر اساس وضعیت جاده و همچنین نیاز راننده به صورت اتوماتیک و با استفاده از جک های هیدرولیکی را دارد.

استفاده از خودرو بر مکانیزه بسیار ایمن تر از نمونه های قبلی می باشد و نوعی حمل و نقل مدرن انومبیل به حساب می آید و قابلیت های آن از یک یدک کش خودرو معمولی بیشتر است. با استفاده از خودرو بر صاحبان خودرو های لوکس می توانند با خیالی راحت اتومبیل خود را به صورت کاملا مطمئن و ضمانت شده است از محلی به محل دیگر منتقل کند.

 

خودرو بر حرفه ای


یک خودرو بر، با کفی خودرو بر باید دارای ویژگی هایی باشد که ما را مجاب کند که از آن برای حمل خودروی خود استفاده کنیم:


• زمان: یکی از آن عوامل در دسترس بودن و داشتن فاصله کم خودرو سوار با مشتری می باشد.
• تجهیزات: امروزه با بالابودن قیمت خودرو و همچنین حساسیت خودرهای امروزی، برای جا به جایی هم نیاز به یک خودرو سوار یا خودرو بر مجهز و حرفه ای داریم تا حمل خودرو را با کمترین فشار وارده به خودرو و همچنین با امنیت بالا در تمامی سطوح جاده و خیابان های شهر داشته باشیم. خودرو بران با داشتن تیمی با خودرو سوارهای مجهز که دارای استانداردهای لازم برای حمل خودرو را دارا می باشند را در ختیار دارد تا بهترین خدمات رسانی را داشته باشد.
• مشتری مداری: خودرو بران با داشتن سابقه طولانی در عرصه حمل و نقل خودرو و امداد رسانی، با در نظر داشتن شرایط و حال شما عزیزان در زمان های خرابی خودرو و یا تصادفات آماده امداد رسانی و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
• پشتیبانی: برای اینکه هیچ تخلف و نارضایتی در زمان استفاده از سرویس های ما برای شما مشتریان عزیر به وجود نیاید، ما با تماس های مداوم در همه زمان، از انتخاب شما پشتیبانی خواهیم کرد.

 

تفاوت ایمنی و سرعت جرثقیل یدک کش با جرثقیل خودرو بر مکانیزه چیست؟


خودرو بر مکانیزه نسبت به سایر خودرو برها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار می باشد، بنابراین می تواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جا به جا کند. جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده می شود کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر گرفتن نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد. این امر باعث شده است که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد. برای اینکه خودرو در زمان حرکت ثابت بماند و هیچ گونه حرکت اضافی نداشته باشد، لاستیک های خودرو حتما باید توسط زنجیر های فولادی به کفی خودرو بر متصل شوند به خصوص برای مسیرهای خارج از شهر.